Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Kid4Kid

Podczas akcji Kid4Kid dzieci z krakowskich domów dziecka zorganizują przyjęcie mikołajkowe dla małych pacjentów ze szpitala w Prokocimiu. Podczas tego wydarzenia uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnego pieczenia ciastek, czytania bajek oraz przygotowania krótkiego przedstawienia. W listopadzie zostanie zorganizowana zbiórka prezentów i zabawek wśród mieszkańców Krakowa, które podczas akcji zostaną przekazane wszystkim dzieciom uczestniczącym w mikołajkowym spotkaniu.

Data i miejsce: 1 listopada - 12 grudnia 2013 r., Kraków

Organizator: Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków

logo_KrakówEuropejskie Forum Studentów AEGEE to jedna z największych organizacji studenckich w Europie, która skupia około 15 tys. członków, a AEGEE-Kraków jest jej oddziałem lokalnym. Działalność organizacji skupia się na promowaniu idei zjednoczonej Europy, wspieraniu kontaktów i współpracy między studentami różnych krajów oraz budowaniu otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. Swoje cele realizuje w czterech głównych obszarach działania, do których należą: szkolnictwo wyższe, aktywne obywatelstwo europejskie, pokój i bezpieczeństwo oraz wymiany międzykulturowe. Oddział corocznie organizuje kilka projektów na skalę lokalną oraz dwa – trzy projekty na skalę międzynarodową: szkolenia, konferencje, wymiany studenckie czy letni uniwersytet.

www.aegee-krakow.pl

  • Młodzieżowy Maraton Aktywnego Obywatela (MMAO) jest akcją informacyjno-promocyjną pokazującą, że młodzież w Polsce posiada różnorodne umiejętności, które wykorzystuje do bycia aktywnym obywatelem. Ich aktywność może przejawiać się na wiele sposobów – jedni grają w zespole rockowym, inni biorą udział w zawodach sportowych, a jeszcze inni pomagają dzieciom z domów dziecka. MMAO nawiązuje do idei Europejskiego Roku Obywateli, ogłoszonego przez Komisję Europejską w dwudziestą rocznicę ustanowienia obywatelstwa Unii Europejskiej.