Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

Uaktywnij się!

Czy młodzi radomianie są aktywni? Odpowiedź na to pytanie zawarta będzie w przygotowanej wystawie przedstawiającej organizacje młodzieżowe i reprezentujące je osoby. Wystawa będzie prezentowana w centrum handlowym M1. Odwiedzający będą mieli okazję do zrobienia sobie zdjęcia w szablonowej ramie, co da im również możliwość wzięcia udziału w internetowym konkursie. 24 października o godz. 17.00 w Wyższej Szkole Handlowej (ul. Traugutta 61a) odbędzie się spotkanie z Ambasadorem programu „Młodzież w działaniu” Błażejem Papiernikiem.

Data i miejsce: październik - listopad 2013, Radom

Organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Regionu Radomskiego

logo_RadomStowarzyszenie tworzy grupa młodych ludzi, z których większość stanowią studenci. Podstawą ich działań jest chęć wprowadzania zmian. Założyli stowarzyszenie, bo chcieli zacząć działać na rzecz swojego rodzinnego miasta. Poprzez realizowane projekty członkowie chcą przyczyniać się do rozwoju Radomia, a także całego regionu. Stowarzyszenie nawiązało współpracę z wieloma lokalnymi organizacjami, a dzięki szerokiemu zakresowi działalności – od zbiórki zabawek dla domu dziecka po „Dzień Historii Radomia” – dociera do różnorodnych grup odbiorców.

www.facebook.com/StowarzyszenieRozwojuRegionuRadomskiego

  • Młodzieżowy Maraton Aktywnego Obywatela (MMAO) jest akcją informacyjno-promocyjną pokazującą, że młodzież w Polsce posiada różnorodne umiejętności, które wykorzystuje do bycia aktywnym obywatelem. Ich aktywność może przejawiać się na wiele sposobów – jedni grają w zespole rockowym, inni biorą udział w zawodach sportowych, a jeszcze inni pomagają dzieciom z domów dziecka. MMAO nawiązuje do idei Europejskiego Roku Obywateli, ogłoszonego przez Komisję Europejską w dwudziestą rocznicę ustanowienia obywatelstwa Unii Europejskiej.